TEIKIAMOS PASLAUGOS

REPREZENTACINIŲ SVETAINIŲ KŪRIMAS

Puikiai tinka pradedančiajam verslui. Dažniausiai tai būna vieno (išskirtiniais atvejais kelių) puslapio svetainė. Aiški struktūra bei vizija, atspindinti Jūsų įmonės ar veiklos kryptį. Moderni turinio valdymo sistema su šiuolaikiniais įskiepiais bei SEO optimizavimu. Kaina nuo 250 € + PVM.

TINKLALAPIŲ KŪRIMAS

Jau ilgesnį laiką savo veiklą vykdančių įmonių ar įstaigų internetinių puslapių kūrimas. Tai svetainė, kurioje užduotis informaciją sutalpinti į vieną puslapį tampa tiesiog nereali, o navigacijoje galima rasti nuo kelių iki keliolikos ar dar daugiau skilčių. Valstybinėms įstaigoms, kaip, pavyzdžiui, mokyklos ar gimnazijos, internetinius puslapius kuriame remdamiesi LR VYRIAUSYBĖS išleistu nutarimu „Dėl Bendrųjų reikalavimų valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms aprašo patvirtinimo”. Moderni turinio valdymo sistema su dar daugiau šiuolaikinių įskiepių bei SEO optimizavimu. Kaina nuo 350 € + PVM.

INTERNETINIŲ PUSLAPIŲ PRIEŽIŪRA

Pagal Jūsų pageidavimus prižiūrime arba tvarkome svetainės turinį. Rašome naujienas, atnaujiname pasenusią informaciją, įkeliame dokumentus, redaguojame tekstą ir nuotraukas. Taip pat taisome rašybos ar stilistikos klaidas. Kaina nuo 50 € + PVM / mėn.

Call Now Button